Karin Brouwers
Sonja Claes
Sabine de Bethune
Cindy Franssen
Brigitte Grouwels
Steven Vanackere
Peter Van Rompuy
Johan Verstreken
Peter Van Rompuy
Marianne Thyssen

Geboren in Ukkel op 5 maart 1980

 

Gemeenschapssenator (sinds juni 2014)

 

Vlaams volksvertegenwoordiger (sinds januari 2013)

 

Gemeenteraadslid (januari 2013 - augustus 2014)

 

Senator (juli 2010 - januari 2013)

 

Internationaal secretaris CD&V (november 2009 - januari 2012)

 

Columnist (freelance) voor het weekblad Knack (januari 2009 - april 2010)

 

Kabinetsmedewerker minister van Defensie Pieter De Crem (2008-2010)

 

Medewerker CD&V-kamerfractie voor infrastructuur, overheidsbedrijven en verkeer (2007-2008)

 

Communicatieconsulent bij Akkanto (2004-2007)

 

Advocaat-stagiair bij Eubelius (2003-2004)

 

Provinciaal voorzitter JONGCD&V Vlaams-Brabant (2007 - juli 2010)

 

Lid van het politiek bestuur en de algemene vergadering van CD&V en van het provinciaal bestuur van CD&V Vlaams-Brabant

 

Licentiaat in de rechten KULeuven

kantoor Senaat

Paleis der Natie

Natieplein 1

1009 Brussel

tel 02/552 11 13

petervanrompuy@gmail.com

 

privé

Kerselarenlaan 7

1650 Beersel

 

SCHRIJF IN OP ONZE
E-BRIEF!