Karin Brouwers
Sabine de Bethune
Cindy Franssen
Brigitte Grouwels
Joris Poschet
Steven Vanackere
Peter Van Rompuy
Johan Verstreken
Medewerkers

Fractiemedewerkers

Yves De Graeve

FractiecoŲrdinator

 

E-mail yves.degraeve@vlaamsparlement.be

Wouter Indemans

Communicatieverantwoordelijke en adviseur beleidsontwikkeling

 

E-mail wouter.indemans@vlaamsparlement.be

Helga De Baets
Adviseur commissie Institutionele Aangelegenheden

 

E-mail helga.debaets@vlaamsparlement.be

Thomas Delchambre

Adviseur commissie voor de Transversale Aangelegenheden - Gemeenschapsbevoegdheden

 

E-mail tdelchambre@cdenv.be

Emilie NoŽ

Adviseur informatieverslag vierde VN-Wereld vrouwenconferentie van Peking, Adviseur informatieverslag meeouderschap

 

E-mail enoe@cdenv.be

Helga Pletzers

Adviseur Commissie Transversale Aangelegenheden - Gemeenschapsbevoegdheden - strijd tegen kinderarmoede in BelgiŽ

 

E-mail hpletzers@cdenv.be

Karl Verdickt

Adviseur commissie voor de Transversale Aangelegenheden - Gewestbevoegdheden

 

E-mail karl.verdickt@vlaamsparlement.be

Persoonlijke medewerkers fractievoorzitter Steven Vanackere

Fons Baets

E-mail fons.baets@senaat.cdenv.be

 

Petra Vankeirsbilck

E-mail petra.vankeirsbilck@senaat.cdenv.be

SCHRIJF IN OP ONZE
E-BRIEF!